İade Şartları

İade Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahipsiniz. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orijinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal kutusu, ambalajı , bütün standart aksesuarları, ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Yurtiçi Kargo paketini kullanarak yapılan gönderilerin ücreti firmamıza aittir.

İade Şartları:

*Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

* Yurtiçi Kargo aracılığı ile yapılan iade gönderileri ücretsizdir. Diğer kargo firmaları aracılığıyla gerçekleşmesi takdirinde ödeme gönderen tarafa aittir; karşı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargoların. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

*Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;

19 Mayıs Mahallesi, Hrant Dink Sokak No;71  Sisli/İstanbul  ‘a gönderimi gerekmektedir.

Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir.

Iletisim

Adress;

19 Mayıs Mahallesi, Hrant Dink Sokak No;71  Sisli/İstanbul

Telefon: +90 212 296 98 61

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR